Zakończenie: 26-09-2024 20:00 ÷ 22:20
trwa licytacja
Polska, ort, 1623
402582
na rewersie końcówka legendy PR oraz skrócona data nad he... | III |
— start 180 zł 25 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, ort, 1615
402581
popiersie władcy z szeroką kryzą, końcówka legendy awersu... | III+ |
— start 300 zł 38 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, szóstak, 1626
402579
data na rewersie | III+/II- |
60 zł szac. 100 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, półtorak, 1623
402578
wariant z herbem Sas w ozdobnej tarczy | II+ |
36 zł szac. 60 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Tadeusz Kościuszko
402577
Popiersie lekko w prawo, po prawej KOSCIUSZKO (bez polski... | I/I- |
— start 90 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Józef Haller, 1919
402576
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ... | II |
170 zł szac. 150 zł 25 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Szwajcaria, medal jednostronny
402575
Popiersie w lewo, po lewej 1810– / 1849, niżej kartusz, w... | I |
— start 36 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, 1973
402574
Aw: Głowa lekko w lewo, po lewej układ słoneczny, po praw... | I- |
22 zł szac. 30 zł 43 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, plakieta ze Stefanem Batorym, 1985
402573
projektu P. Gorola z okazji XX Zjazdu Prezesów Oddziałów,... | I- |
— start 60 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Portugalia, Podróż do Portugalii, 1982
402572
Aw: Głowa lekko w lewo, po lewej herb papieski, po prawej... | I- |
— start 30 zł 8 wyświetleń |
0 | 9 dni |