Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 16-09-2024 18:00
Zakończenie: 26-09-2024 20:00 ÷ 22:20
trwa licytacja
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, ort, 1623
Polska, ort, 1623
402582
na rewersie końcówka legendy PR oraz skrócona data nad he...
III

start 180 zł

25 wyświetleń

0 9 dni
Polska, ort, 1615
Polska, ort, 1615
402581
popiersie władcy z szeroką kryzą, końcówka legendy awersu...
III+

start 300 zł

38 wyświetleń

0 9 dni
Polska, szóstak, 1626
Polska, szóstak, 1626
402579
data na rewersie
III+/II-

60 zł

szac. 100 zł

11 wyświetleń

0 9 dni
Polska, półtorak, 1623
Polska, półtorak, 1623
402578
wariant z herbem Sas w ozdobnej tarczy
II+

36 zł

szac. 60 zł

7 wyświetleń

0 9 dni
Polska, Tadeusz Kościuszko
Polska, Tadeusz Kościuszko
402577
Popiersie lekko w prawo, po prawej KOSCIUSZKO (bez polski...
I/I-

start 90 zł

7 wyświetleń

0 9 dni
Polska, Józef Haller, 1919
Polska, Józef Haller, 1919
402576
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ...
II

170 zł

szac. 150 zł

25 wyświetleń

0 9 dni
Szwajcaria, medal jednostronny
Szwajcaria, medal jednostronny
402575
Popiersie w lewo, po lewej 1810– / 1849, niżej kartusz, w...
I

start 36 zł

10 wyświetleń

0 9 dni
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, 1973
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, 1973
402574
Aw: Głowa lekko w lewo, po lewej układ słoneczny, po praw...
I-

22 zł

szac. 30 zł

43 wyświetleń

0 9 dni
Polska, plakieta ze Stefanem Batorym, 1985
Polska, plakieta ze Stefanem Batorym, 1985
402573
projektu P. Gorola z okazji XX Zjazdu Prezesów Oddziałów,...
I-

start 60 zł

5 wyświetleń

0 9 dni
Portugalia, Podróż do Portugalii, 1982
Portugalia, Podróż do Portugalii, 1982
402572
Aw: Głowa lekko w lewo, po lewej herb papieski, po prawej...
I-

start 30 zł

8 wyświetleń

0 9 dni

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.