Zakończenie: 26-09-2024 20:00 ÷ 22:20
trwa licytacja
Portugalia, Podróż do Portugalii, 1982
402572
Aw: Głowa lekko w lewo, po lewej herb papieski, po prawej... | I- |
— start 30 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Szwecja, medal pamiątkowy
402425
Aw: Popiersie w prawo, CARL XIV JOH. SV. N. G. OCH V. KON... | II+ |
— start 90 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Szwecja, medal pamiątkowy
402424
— start 90 zł 13 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Szwajcaria, medal jednostronny
402575
Popiersie w lewo, po lewej 1810– / 1849, niżej kartusz, w... | I |
— start 36 zł 9 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, 1973
402574
Aw: Głowa lekko w lewo, po lewej układ słoneczny, po praw... | I- |
22 zł szac. 30 zł 43 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Rosja, medal z Piotrem I Wielkim, 1950
402530
sygnowany: DU VIVIER F., Aw: Popiersie cara w prawo, PETR... | I-/II+ |
— start 90 zł 13 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Rosja, medal nagrodowy krajowej wystawy rolniczej, 1894–1902
402383
Aw: Maszyny i narzędzia gospodarskie, na ich tle krowa, s... | III+ |
— start 480 zł 22 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Francja, medal z serii wybitni francuzi poświęcony XII wiecznemu francuskiemu kronikarzowi Sugerowi, 1820
402524
autorstwa Depaulis, Aw: Popiersie w lewo, L.ABBE SUGER, R... | I-/II+ |
— start 75 zł 9 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1811(?)
402235
Aw: Dwa popiersia w prawo, ANDRIEU F., Rw: Popiersie dzie... | I- |
— start 75 zł 12 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1810
402236
Aw: Głowy Napoleona i Marii Ludwiki w prawo, niżej sygnat... | I- |
— start 75 zł 9 wyświetleń |
0 | 9 dni |