Zakończenie: 26-09-2024 20:00 ÷ 22:20
trwa licytacja
Polska, IV Pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny, 1991
402915
Aw: Półpostać podlącego się papieża w lewo, z lewej wizer... | I/I- |
— start 18 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946
402688
Aw: Prasa mennicza, na jej podstawie punca NUMIZMAT, wokó... | III+ |
85 zł szac. 120 zł 23 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Józef Haller, 1919
402576
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ... | II |
170 zł szac. 150 zł 25 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Gen. Jan Mazurkiewicz, 1994
402569
Aw: Popiersie lekko w lewo, po bokach 1896 - 1988, GEN. B... | I |
44 zł szac. 60 zł 51 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, XXV Zjazd Radiologów Polskich, 1970
402251
Aw: Dwa popiersia, W. C. ROENTGEN - MARIA CURIE-SKŁODOWSK... | I |
— start 150 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Muzeum Narodowe BWA Pałac Sztuki, 1985
402250
Aw: Kompozycja, po prawej herb Krakowa, MUZEUM NARODOWE ,... | II |
— start 60 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 50 lat Badań w Polskim Rybołówstwie Morskim, 1971
402249
Aw: Muszla na tle siatki rybackiej, niżej 1921•1971, PIĘĆ... | I |
— start 18 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Tadeusz Kościuszko – Za Polskę, Wolność i Lud, 1979
402248
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki lekko w prawo, Rw: ZA /... | I |
30 zł szac. 50 zł 6 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Pracownie Konserwacji Zabytków, 1971
402247
Aw: Głowa kobiety w prawo, u góry głowa pochylonego mężcz... | I |
— start 18 zł 6 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Muzeum Narodowe w Krakowie
402246
Aw: Widok Sukiennic, niżej MUZEUM NARODOWE / W KRAKOWIE, ... | I |
60 zł szac. 100 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni |