Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 16-09-2024 18:00
Zakończenie: 26-09-2024 20:00 ÷ 22:20
trwa licytacja
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, IV Pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny, 1991
Polska, IV Pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny, 1991
402915
Aw: Półpostać podlącego się papieża w lewo, z lewej wizer...
I/I-

start 18 zł

7 wyświetleń

0 9 dni
Polska, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946
Polska, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946
402688
Aw: Prasa mennicza, na jej podstawie punca NUMIZMAT, wokó...
III+

85 zł

szac. 120 zł

23 wyświetleń

0 9 dni
Polska, Józef Haller, 1919
Polska, Józef Haller, 1919
402576
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ...
II

170 zł

szac. 150 zł

25 wyświetleń

0 9 dni
Polska, Gen. Jan Mazurkiewicz, 1994
Polska, Gen. Jan Mazurkiewicz, 1994
402569
Aw: Popiersie lekko w lewo, po bokach 1896 - 1988, GEN. B...
I

44 zł

szac. 60 zł

51 wyświetleń

0 9 dni
Polska, XXV Zjazd Radiologów Polskich, 1970
Polska, XXV Zjazd Radiologów Polskich, 1970
402251
Aw: Dwa popiersia, W. C. ROENTGEN - MARIA CURIE-SKŁODOWSK...
I

start 150 zł

10 wyświetleń

0 9 dni
Polska, Muzeum Narodowe BWA Pałac Sztuki, 1985
Polska, Muzeum Narodowe BWA Pałac Sztuki, 1985
402250
Aw: Kompozycja, po prawej herb Krakowa, MUZEUM NARODOWE ,...
II

start 60 zł

5 wyświetleń

0 9 dni
Polska, 50 lat Badań w Polskim Rybołówstwie Morskim, 1971
Polska, 50 lat Badań w Polskim Rybołówstwie Morskim, 1971
402249
Aw: Muszla na tle siatki rybackiej, niżej 1921•1971, PIĘĆ...
I

start 18 zł

7 wyświetleń

0 9 dni
Polska, Tadeusz Kościuszko – Za Polskę, Wolność i Lud, 1979
Polska, Tadeusz Kościuszko – Za Polskę, Wolność i Lud, 1979
402248
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki lekko w prawo, Rw: ZA /...
I

30 zł

szac. 50 zł

6 wyświetleń

0 9 dni
Polska, Pracownie Konserwacji Zabytków, 1971
Polska, Pracownie Konserwacji Zabytków, 1971
402247
Aw: Głowa kobiety w prawo, u góry głowa pochylonego mężcz...
I

start 18 zł

6 wyświetleń

0 9 dni
Polska, Muzeum Narodowe w Krakowie
Polska, Muzeum Narodowe w Krakowie
402246
Aw: Widok Sukiennic, niżej MUZEUM NARODOWE / W KRAKOWIE, ...
I

60 zł

szac. 100 zł

5 wyświetleń

0 9 dni

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.