Zakończenie: 26-09-2024 20:00 ÷ 22:20
trwa licytacja
Polska, medalik z okazji 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem, 1910
402343
Popiersie Władysława Jagiełły na wprost, głowa w lewo, po... | II- |
65 zł szac. 100 zł 12 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, ryngraf, (1931–1963)
402344
Tarcza, na której Matka Boża Częstochowska, na stronie od... | I/I- |
32 zł szac. 50 zł 15 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, zestaw 3 medalików
402345
w skład zestawu wchodzi medalik na pamiątkę 500. rocznicy... | I/II |
30 zł szac. 50 zł 18 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, sygnet patriotyczny, 1917
402657
Orzeł, po bokach 1914 - 1917, z tyłu punce srebra i niero... | II+ |
280 zł szac. 200 zł 39 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, sygnet patriotyczny, 1914
402658
1914, po bokach LEGIONY - POLSKIE, wewnątrz nabite 800 | II |
60 zł szac. 100 zł 14 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Tarcza z Orłem
402924
Tarcza, na której ukoronowany Orzeł | II |
— start 60 zł 20 wyświetleń |
0 | 9 dni |