Niemcy, talar, 1597 HB
Zakończenie: 26-09-2024 21:47:00
Niemcy, talar, 1597 HB
LicytujNumer: |
402708
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Krystian II, Jan Jerzy I i August (1591–1611), talar, 1597 HB, Drezno, Aw: Półpostacie trzech braci na wprost, legenda, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, nad którą hełmy z labrami i klejnotami, legenda |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 29.27 g, stara patyna, ładnie zachowana moneta |
Literatura: | Davenport 9820, Keilitz/Kahnt 186, Schnee 754, Merseburger 776 |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 14