Francja, medal z serii władcy Francji - Lotar III, 1838

Rozpoczęcie: 09-09-2024 18:00
Zakończenie: 19-09-2024 22:24:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
402334
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Lotar III, 1838, Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ 1838, LOTHAIRE ROI - DE FRANCE, Rw: LOTHAIRE / 34EME. ROI. / FLIS DE LOUIS D'OUTREMER / NÉ 941. / ROI 954. / GUERRE EN AQUITAINE / CONTRE LE DUC GUILLAUME 955. / VOYAGE DU ROI A ROME 963. / GUERRE AVEC L'EMPEREUR OTTON / SUPRISE D'AIX LA CHAPELLE / ET PRISE DE METZ 978. / BATAILLE DE SOISSONS 979. / TRAITE AVEC OTTON 980. / GUERRE EN LORRAINE 984. / SECOURS A BOREL / COMTE DE BARCELONNE 985. / MORT 986.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 51.7 mm, 65.12 g, patyna, minimalne uderzenie przy krawędzi

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 3