Polska, Legiony Polskie, 1916

Rozpoczęcie: 02-09-2024 18:00
Zakończenie: 12-09-2024 22:11:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, Legiony Polskie, 1916

Polska, Legiony Polskie, 1916

Licytuj
401847
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Legiony Polskie, 1916, Wiedeń, Aw: Szturmujący oddział Legionów, nad nim wzlatujący orzeł, w odcinku LEGIONY POLSKIE / 1914–1915–1916; Rw: Starzec i młodzieniec, przy kowadle, młodzieniec w hełmie attyckim, trzymający koronę w ręce, z tyłu chłop orzący pole, za nim w tle wschodzące słońce, z prawej sygnatura J.Wysocki, Obrzeże: Nabita punca z trójliściem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 60.1 mm, 69.29 g
Literatura: Strzałkowski 346

Cena aktualna: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 36