Polska, Krzyż Złoty Orderu Virtuti Militari (IV klasa) - kopia

Rozpoczęcie: 26-08-2024 18:00
Zakończenie: 05-09-2024 22:14:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
401432
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Złoty Orderu Virtuti Militari (IV klasa) - kopia, Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, ramiona w czarnej emaliowanej obwódce, na środku krzyża obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której emaliowany na biało Orzeł trzymający berło i jabłko panowania, na stronie odwrotnej na środku krzyża obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której HONOR / I / OJCZYZNA, niżej data 1792
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: metal złocony, 39.1 x 40.4 mm, 23.55 g (ze wstążką)

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 29