USA, odznaka pamiątkowa ROTC (Reserve Officers' Training Corps)

Rozpoczęcie: 26-08-2024 18:00
Zakończenie: 05-09-2024 22:13:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
401433
Opis: USA, odznaka pamiątkowa ROTC (Reserve Officers' Training Corps), Nowy Jork, Tarcza, nad nią orzeł z rozpostartymi skrzydłami, pod tardzą szarfa, na której R. O. T. C., całość w wieńcu z pięciopromiennych gwiazd, na stronie odwrotnej sygnatura N. S. MEYER, INC. / NEW YORK, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, 48.9 mm, 28.13 g (bez nakrętki)

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 17