Cesarstwo Rzymskie, centenionalis, (348–350)

Rozpoczęcie: 26-08-2024 18:00
Zakończenie: 05-09-2024 20:59:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
401089
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstans (337–350), centenionalis, (348–350), Tessaloniki, Aw: Popiersie w prawo, DN CONSTANS P F AVG, po lewej A, Rw: Cesarz stojący na galerze, trzymający Wiktorię nakładającą mu wieniec oraz labarum, u steru siedząca Wiktoria, FEL TEMP REPARATIO, po lewej A, w odcinku TSA
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 23.8 mm, 5.39 g, patyna
Literatura: RIC 122

Cena aktualna: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 23