Cesarstwo Rzymskie, dupondius, 50–54

Rozpoczęcie: 26-08-2024 18:00
Zakończenie: 05-09-2024 20:46:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
401540
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz (41–54), dupondius, 50–54, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w lewo, TI CLAVDIVS CAESAR AVG P M TR P IMP P P, Rw: Ceres siedząca w lewo, trzymająca pochodnię oraz kłosy pszenicy, CERES AVGVSTA
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 28.2 mm, 11.58 g, zielona patyna, rzadki typ
Literatura: RIC 110, C. 1

Cena aktualna: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 143