Polska, 50 fenigów, 15.04.1919

Rozpoczęcie: 26-08-2024 18:00
Zakończenie: 05-09-2024 20:37:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
401317
Opis: Polska - Gdańsk przed 1920 r., 50 fenigów, 15.04.1919, numeracja 611786, druk fioletowo-brązowy, znak wodny "zygzaki"
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: malutkie uszkodzenie krawędzi papieru na górnym marginesie, pięknie zachowane
Literatura: Jabłoński 3724, Podczaski WD-100.F.1.c, Ros. 790

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 14