Polska, 200 rocznica uchwalenia konstytucji 3 Maja, 1991

Rozpoczęcie: 19-08-2024 18:00
Zakończenie: 29-08-2024 21:43:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
401162
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), 200 rocznica uchwalenia konstytucji 3 Maja, 1991, Poznań, Aw: Półpostać błogosławiącego papieża na wprost, IV PIELGRZYMKA PAPIEŻA JANA PAWŁA II, Rw: Na tle promieniście-gładkim gorna część Kolumny Zygmunta, po lewej 1791 / 1991, 200 LECIE KONSTYTUCJI 3 MAJA - WARSZAWA, projektował Mieczysław Przyborowicz
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 40.4 mm, 24.57 g, medal w oryginalnym etui
Literatura: Grabowski 0797, Nestorowicz 737

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 3