Polska, Legioniści w hołdzie dla arcyksiężnej Izabeli Croy, 1916

Rozpoczęcie: 19-08-2024 18:00
Zakończenie: 29-08-2024 21:37:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
400821
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Legioniści w hołdzie dla arcyksiężnej Izabeli Croy, 1916, Wiedeń, Aw: Popiersie Izabeli w lewo, na odcięciu ramienia sygnatura K.Chodziński / 1916, ARCHIDVCISSA ISABELLA DE PRINCIPIBVS CROY FRIDERICI COPIARVM OMNIVM AUSTRIAE ET HVNGARIAE DVCIS SVPREMI / CONIVX INCLITISSIMA, Rw: Dwóch legionistów zwróconych do siebie, między nimi mały orzełek i daty 1914 - 1916, niżej napis LEGIONVM / POLONIARVM / FAVTRICI BENIGNAE / MILITVM / LAESORVM / PATRONAE / BENEFICAE / MISERICORDI / CIVIVM BELLO / OPPRESSORVM / TVTELAE / AC / PRAESIDIO / POLONI MILITES / GRATISSIMI, projektował Kazimierz Chodziński
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 70.4 mm, 91.97 g
Literatura: Strzałkowski 349

Cena aktualna: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 6