Polska, medal pamiątkowy, 1900

Rozpoczęcie: 19-08-2024 18:00
Zakończenie: 29-08-2024 21:37:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
400820
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal pamiątkowy, 1900, Paryż, Aw: Popiersie Henryka Sienkiewicza w lewo, z prawej WOLA / OKRZEJSKA / IV MAJA / MDCCCXLVI, z lewej W TROJANOWSKI / 1900, HENRYK SIENKIEWICZ - <>, Rw: Alegoryczna postać kobiety w stroju antycznym, z krzyżem i gałązką palmową, pisząca QVO VADIS, z prawej NA MARNE / STARY SŁUGA / HANIA / SELIM MIRZA / LISTY Z PODRÓŻY / SZKICE WĘGLEM / JANKO MUZYKANT / Z PAMIĘTNIKA NAUCZYCIELA / ZA CHLEBEM / BARTEK ZWYCIĘZCA / JEMIOŁA / NA JEDNĄ KARTĘ / LATARNIK / OGNIEM I MIECZEM / POTOP / PAN WOŁODYJOWSKI / BEZ DOGMATU / LISTY Z AFRYKI / RODZINA POŁANIECKIECH / KRZYŻACY, z lewej postument z napisem ROMA, na którym siedząca postać, w odcinku W. TROJANOWSKI / PARYŻ 1900, Obrzeże: Punca BRONZE projektował Wincenty Trojanowski
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 77.3 mm, 206.76 g
Literatura: Chomyn 931

Cena aktualna: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 34