Niemcy, odznaka pamiątkowa Jan Paweł II, 1980

Rozpoczęcie: 19-08-2024 18:00
Zakończenie: 29-08-2024 21:35:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
401156
Opis: Niemcy - Republika Federalna Niemiec (od 1948), odznaka pamiątkowa Jan Paweł II, 1980, Popiersie papieża w lewo, PAPST JOHANNES PAUL II BESUCHT DIE DOMSTAD KÖLN • 15. NOVEMBER 1980, na stronie odwrotnej widok katedry w Kolonii, niżej dwie tarcze herbowe, JAHRHUNDERTFEIER - DER DOM VOLLENDUNG • 1880 - 1980 •, odznaka jedncozęściowa, mocowana na wstążkę z przywieszką, na przywieszce 1980, na stronie odwrotnej sygnatury REU & CO. / HEUBACH / WÜRTT, REU & CO / 7072 HEUBACH
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz, 29.1 x 37.6 mm, 21.09 g (ze wstążką i przywieszką)

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 6