Anglia, denar typu Short Cross, (1030–1035/6)

Rozpoczęcie: 19-08-2024 18:00
Zakończenie: 29-08-2024 20:17:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
400823
Opis: Anglia - Knut (1016–1035), denar typu Short Cross, (1030–1035/6), York, mincerz Ucede, Aw: Popiersie władcy w lewo, przed nim laska liliowa, + CNVT - • REC; Rw: Dwunitkowy krzyż, na środku którego pierścień, + VCEDE ON EOFER
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.9 mm, 1.06 g, gięty, patyna
Literatura: N. 790, S. 1159

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 13