Polska, 1/6 talara (4 grosze), 1763 EDC

Rozpoczęcie: 12-08-2024 18:00
Zakończenie: 22-08-2024 21:19:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
400580
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety sasko-polskie, 1/6 talara (4 grosze), 1763 EDC, Lipsk
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: Kahnt 566, Kop. 11356 (R3), Kohl 482

Cena aktualna: 155 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 20