Dania, medal pamiątkowy, 1872

Rozpoczęcie: 05-08-2024 18:00
Zakończenie: 15-08-2024 21:28:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Dania, medal pamiątkowy, 1872

Dania, medal pamiątkowy, 1872

Licytuj
400341
Opis: Dania - Chrystian IX (1863–1906), medal pamiątkowy, 1872, Aw: Trzy postaci (Kopenhaga, po bokach Geniusze Przemysłu i Sztuki), w dolnej części sygnatury H. P. HOLST / H. OLRIK INV. - F. SCHMAHLFELD FEC. / V. CHRISTENSEN, FOR HVERT ET TAB IGJEN ERSTATNING FINDES - HVAD UDAD TABES, DET MAA INDAD VINDES, Rw: Widok pawilonu wystawienniczego, u góry szarfa, na której DEN NORDISKE INDUSTRI– / OG KUNSTUDSTILLING, na dole I / KJØBENHAVN / 1872, medal upamiętniający wystawę przemysłowo-artystyczną
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 54.6 mm, 72.99 g, ryski w tle, bardzo ładnie zachowany egzemplarz
Literatura: Bergsøe 330 (R2)

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 9