Watykan, Drzwi Święte, 1934

Literatura, banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 29-07-2024 18:00
Zakończenie: 08-08-2024 21:53:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Watykan, Drzwi Święte, 1934

Watykan, Drzwi Święte, 1934

Licytuj
399832
Opis: Watykan - Pius XI (1922–1939), Drzwi Święte, 1934, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura MISTRVZZI, PIVS • XI • PONTIFEX • MAXIMVS • ANNO • XII •, Rw: Drzwi Święte, ANN • SCS • REDMPTI - ONIS • MCMXXXIII∽IV - • ROMA •, projektował Aurelio Mistruzzi
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 43.4 mm, 39.95 g, uderzenia przy krawędzi, patyna

Cena aktualna: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 14