Watykan, medal jubileuszowy, 1877

Literatura, banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 29-07-2024 18:00
Zakończenie: 08-08-2024 21:52:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
399835
Opis: Watykan - Pius IX (1846–1878), medal jubileuszowy, 1877, Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura CH. WIENER., PIVS • PP • IX • IN • MEMORIAM • IVBILAEI • AVREI • EPISC •, Rw: Herb papieski w czwórłuku, + IVB • SAC • 11 • APR • 1869 • IVB • PONT • 16 • IVN • 1871 • IVB • EPISC • 21 • MAI • 1877, projektował Charles Wiener
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 37.6 mm, 23.81 g

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 10