Portugalia, medal pamiątkowy, 1974

Literatura, banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 29-07-2024 18:00
Zakończenie: 08-08-2024 21:51:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
400116
Opis: Portugalia, medal pamiątkowy, 1974, Aw: Popiersie w lewo, po lewej Chopin, po prawej 1810 / 1849, niżej sygnatura HUMBERTO J. MENDES, Rw: Amor grający na trąbce, niżej zwój, na którym FRÉDÉRIC FRANÇOIS CHOPIN / ★ COMPOSITOR POLACO / DE ORIGEM FRANCESA / ✻✻✻ / NASCEU EM VARSÓVIA • 1810 / FALECEU EM PARIS • 1849 / ★ / -MÚSICA DE PIANO- / -PIANO E ORQUESTRA- / -CÂMARA E VOCAL-, po prawej sygnatura BERBAL / PORTO, Obrzeże: Nabite 247 – 250
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 80.1 mm, 244.07 g, , minimalne uderzenie przy krawędzi, medal z serii Wielcy muzycy
Literatura: Brzezicki 138

Cena aktualna: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 41