Francja, żeton pamiątkowy, 1810

Literatura, banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 29-07-2024 18:00
Zakończenie: 08-08-2024 21:48:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
399825
Opis: Francja - Napoleon I, żeton pamiątkowy, 1810, Aw: Głowa Napoleona w prawo, NAPOLEON - EMPEREUR., Rw: Dwie postaci trzymające się za ręce, obok płonący ołtarz, na którym wygrawerowano kołczan, pochodnię i łuk, NAPOLEON EMP ET ROI• - M • LOUISE D AUTRICHE•, w odcinku 1810
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.7 mm, 1.45 g, patyna

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 11