Zakończenie: 01-08-2024 20:00 ÷ 22:26
trwa licytacja
Niemcy, 3 marki, 1925 J
399715
1000-lecie przyłączenia Nadrenii do Niemiec / Jahrtausend... | II |
95 zł szac. 150 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1886 O
399840
typ Morgan | III+ |
95 zł szac. 150 zł 4 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, medal pamiątkowy, 1840
399521
Aw: Głowa w lewo, na przecięciu szyi sygnatura F. HOECKNE... | II- |
95 zł szac. 150 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946
397825
Aw: Prasa mennicza, na jej podstawie punca NUMIZMAT, wokó... | I |
95 zł szac. 150 zł 23 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, zestaw: 4 x dwudenar, 1566, 1567, 1569, 1570
399620
| III+ |
90 zł szac. 150 zł 4 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, trojak, 1591
399643
końcówka napisu LI na awersie, interpunkcja na awersie w ... | II |
90 zł szac. 150 zł 12 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 10 złotych, 1936
210635
Józef Piłsudski | II+ |
90 zł szac. 150 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 10 złotych, 1939
210639
Józef Piłsudski | II+ |
90 zł szac. 150 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 5 złotych, 1934 S
399854
Józef Piłsudski – Orzeł Strzelecki | III+ |
90 zł szac. 150 zł 3 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Austria, batzen, 1520
399712
| III |
0 | 9 dni |