Zakończenie: 01-08-2024 20:00 ÷ 22:26
trwa licytacja
wydawnictwa polskie, Polskie Towarzystwo Archeologiczne i Numizmatyczne - Materiały do Bibliogr..
399462
Polskie Towarzystwo Archeologiczne i Numizmatyczne - Mate... | I- |
— start 18 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Fałszerstwa monet i banknotów, Warszawa 1990, ISBN 838..
399463
Kurpiewski Janusz – Fałszerstwa monet i banknotów, Warsza... | II/II+ |
— start 12 zł 12 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
wydawnictwa zagraniczne, Abdy Richard, Dowler Amelia – Coins and the Bible, London 2013, ISBN 97819..
399464
Abdy Richard, Dowler Amelia – Coins and the Bible, London... | I/II+ |
— start 90 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
wydawnictwa polskie, Radzikowski Henryk – Atlas monet polskich i litewskich od XVI do XVIII wie..
399465
Radzikowski Henryk – Atlas monet polskich i litewskich od... | I/I- |
— start 36 zł 8 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
pozostałe, guzik
399467
Godło herbu Lis pod koroną | III |
— start 12 zł 14 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Dewocjonalia, medalik religijny, XVII/XVIII w.
399468
Aw: Matka Boża Częstochowska, (S • MARIA • CZES - TOCHO),... | IV |
— start 24 zł 15 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Luksemburg, medal pamiątkowy, 1966
399469
Aw: Matak Boża z Dzieciątkiem, po prawej sygnatura N JULI... | II |
48 zł szac. 80 zł 9 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 300. rocznica śmierci Jana Kochanowskiego, 1884
399470
Aw: Popiersie w prawo, niżej NAKŁ. M. KURNATOWSKI / 1530+... | III+ |
60 zł szac. 100 zł 6 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, medal na 200-lecie Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
399471
Aw: Popiersie króla w wieńcu laurowym w prawo, na odcięci... | III |
40 zł szac. 60 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Francja, medalik patriotyczny, po 1821
399472
Popiersie Napoleona w lewo, na stronie odwrotnej Orzeł po... | III |
— start 36 zł 13 wyświetleń |
0 | 9 dni |