Polska, Ignacy Krasicki, 2001 (kopia medalu z 1780 roku)

Rozpoczęcie: 22-07-2024 18:00
Zakończenie: 01-08-2024 22:23:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
397817
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Ignacy Krasicki, 2001 (kopia medalu z 1780 roku), Warszawa, Aw: Popiersie Krasickiego w biskupiej szacie w prawo, na dole sygnatura . P . HOLZHÆUSSER . F ., IGNATIUS KRASICKI PRINC : EPISC : VARM : N . A . MDCCXXXV; Rw: W wieńcu laurowym napis DIGNUM / LAUDE VIRUM / MUSA VETAT / MORI. (Muza chwaląc męża umierać mu nie daje), niżej S.A.R.F.F. / A. MDCCLXXX., na dole po lewej 2001, projektował Filip Holzhaeusser
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 39.6 mm, 30.86 g, nakład nieznany
Literatura: Paszkowycz 7/01 (tam w tombaku srebrzonym)

Cena aktualna: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 6