Polska, 10 lat odbudowy zamku, 1980

Rozpoczęcie: 22-07-2024 18:00
Zakończenie: 01-08-2024 22:16:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
397785
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 10 lat odbudowy zamku, 1980, Aw: Widok odbudowanego zamku królewskiego, X LAT ODBUDOWY ZAMKU, w odcinku KLUB NUMIZMATYKÓW / W WARSZAWIE / MCMLXXX, Rw: Popiersie Zygmunta III Wazy w prawo, trzymającego miecz i jabłko panowania, SIGISMVNDVS III REX POLONIAE 1587-1632, medal sygnowany JW (Jerzy Wasyńczuk)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 76.6 x 78.7 mm, 204.28 g, medal wykonany w Zakładzie Olszewskiego w Warszawie

Cena aktualna: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 16