Polska, Koło Numizmatyczne PTA w Cieszynie, 1969

Rozpoczęcie: 22-07-2024 18:00
Zakończenie: 01-08-2024 22:14:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
397842
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Koło Numizmatyczne PTA w Cieszynie, 1969, Aw: Rotunda św. Mikołaja, niżej PTA, KOŁO NUMIZMATYCZNE W CIESZYNIE, Rw: Wieniec, w którym WYSTAWA / MONET • MEDALI / I BANKNOTÓW / 1969, Obrzeże: Punca srebra
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 45.6 mm, 54.44 g, przetarty

Cena aktualna: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 11