Niemcy, medal pamiątkowy, 1895

Rozpoczęcie: 22-07-2024 18:00
Zakończenie: 01-08-2024 22:04:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
397863
Opis: Niemcy - Wilhelm II (1888–1918), medal pamiątkowy, 1895, Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami, stojący na gałęzi, Deutscher Phönir - Frankfurt a/M, Rw: Wieniec, w którym tarcza z pruskim orłem, niżej 1845 - 1895 / 1. MAI, ZUR FEIER DES 50 JÄHRINGEN BESTEHENS
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 45.2 mm, 36.38 g, uszkodzenia obrzeża

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 8