Francja, 10 franków, 1987
Zakończenie: 01-08-2024 21:28:40
Francja, 10 franków, 1987
LicytujNumer: |
399851
Opis: | Francja - V Republika (od 1958), 10 franków, 1987, Pessac, Tysiąclecie dynastii Kapetyngów |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, miejscowa patyna, piękne, nakład 20.000 sztuk |
Literatura: | KM 961a |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 5