Polska, 2 złote, 1996
Zakończenie: 01-08-2024 21:19:00
Polska, 2 złote, 1996
LicytujNumer: |
399552
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Zamek w Lidzbarku Warmińskim |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | nordic gold, nakład 200.000 sztuk, patyna, mikroryski |
Literatura: | Parchimowicz 734 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 3