Polska, ternar, 1627
Zakończenie: 01-08-2024 20:45:40
Polska, ternar, 1627
LicytujNumer: |
399646
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Poznań, ternar, 1627, Poznań, skrócona data na awersie i pełna na rewersie |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Kop. 8006 (R1), Kopicki (ZIIIW) 1699 (R3) |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 7