Polska, Żeton pamiątkowy, bez daty

Rozpoczęcie: 15-07-2024 18:00
Zakończenie: 25-07-2024 22:47:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
399246
Opis: Polska - Jan III Sobieski (1674–1696), Żeton pamiątkowy, bez daty, Augsburg, Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura CIL, IOHANNES • III • D G • REX • POLONIARUM, Rw: Panorama Gdańska, wyżej słońce, REG • CIVIT : GEDANES •, wykonał Christophe Johann Leherr
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.7 mm, 2.31 g, patyna
Literatura: Chełmiński 1011, H-Cz. 2531 (R4), Raczyński 215, Slg. Marienburg 8722, Stahr MNP 131

Cena aktualna: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 192