Watykan, Papieskie Kolegium Rosyjskie, 1928

Rozpoczęcie: 15-07-2024 18:00
Zakończenie: 25-07-2024 22:46:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
399380
Opis: Watykan - Pius XI (1922–1939), Papieskie Kolegium Rosyjskie, 1928, Aw: Popiersie papieża w prawo, w dolnej części sygnatura MISTRUZZI, PIVS • XI • PONT • - MAX • A • VII, Rw: Widok Kolegium Rosyjskiego, w odcinku RVSSICVM S. THERESIÆ / AB I. IESV / MCMXXVIII, medal projektu Aurelia Mistruzziego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 44.2 mm, 36.76 g, nakład 2.000 sztuk, przetarte, miejscowa patyna

Cena aktualna: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 30