Nowa Zelandia, korona, 1937 (2000)
Zakończenie: 25-07-2024 22:25:20
LicytujNumer: |
398989
Opis: | Nowa Zelandia - Elżbieta II (1952–2022), korona, 1937 (2000), moneta z wizerunkiem Edwarda VIII |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, 23.99 g, patyna |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 20