Niemcy, 2 talary = 3 1/2 guldena, 1855

Rozpoczęcie: 15-07-2024 18:00
Zakończenie: 25-07-2024 22:20:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
399273
Opis: Niemcy - Hesja - Kassel - Fryderyk Wilhelm (1847–1866), 2 talary = 3 1/2 guldena, 1855, Kassel
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.09 g, niewielkie uszkodzenia rantu
Literatura: AKS 60, Davenport 695, Thun 188

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 45