Niemcy, talar, 1769

Rozpoczęcie: 15-07-2024 18:00
Zakończenie: 25-07-2024 22:19:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, talar, 1769

Niemcy, talar, 1769

Licytuj
399272
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Ansbach - Krystian Fryderyk Karol Aleksander (1757–1791), talar, 1769, Schwabach, Aw: Popiersia władców zwrócone ku sobie, poniżej daty rzymskie, w otoku i odcinku legenda, Rw: Ołtarz, na którym księga, po bokach ukoronowane tarcze herbowe, PROVIDENTIA ET PACIIS, w odcinku legenda oraz data
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.02 g, patyna
Literatura: Davenport 1999, Slg. Wilmersdörffer 1086

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 2 700 zł
Cena szacunkowa: 4 500 zł
Ilość odsłon: 49