Cesarstwo Rzymskie, majorina, 378-383

Rozpoczęcie: 15-07-2024 18:00
Zakończenie: 25-07-2024 21:12:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
399205
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Walentynian II (375–392), majorina, 378-383, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N VALENTINIANVS IVN P F AVG; Rw: Cesarz stojący w lewo, trzymający Wiktorię na globie, po lewej ukoronowana klęcząca kobieta całująca dłoń cesarza, REPARATIO REIPVB, w odcinku \SISC
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.3 mm, 4.86 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 26b, C. 22

Cena aktualna: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 27