Bojowie, 1/8 statera – podobna do typu Walenta, ok. I w. pne

Rozpoczęcie: 15-07-2024 18:00
Zakończenie: 25-07-2024 20:53:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
398376
Opis: Bojowie, 1/8 statera – podobna do typu Walenta, ok. I w. pne, mennica celtycka pod Kaliszem, Aw: Słabo czytelne, nieregularne wypukłości; Rw: Dwa przeciwstawne łuki pionowo, po każdej ze stron trzy poziome żeberka, pomiędzy łukami kropka
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 10.1 mm, 0.75 g, kształt miseczkowaty
Literatura: typ Walenta 174–175, Rudnicki, Miłek, Ziąbka, Kędzierski 2009 - poz. 3–9

Cena aktualna: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 200 zł
Ilość odsłon: 100