Niemcy, odznaka pamiątkowa, 1929

Rozpoczęcie: 08-07-2024 18:00
Zakończenie: 18-07-2024 22:56:20

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 18-07-2024 22:56:20
398826
Opis: Niemcy - Repubika Weimarska (1918–1933), odznaka pamiątkowa, 1929, Pforzheim, Mitra, na niej 68. / GENERAL / VERZSAMMLUNG / 19 / DER DEUTSCHEN / KATHOLIKEN / 29 / FREIBURG I/BR / 28. AUG.-1. SEPT. 1929, na stronie odwrotnej sygnatura J. PREISSLER / PFORZHEIM, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na agrafkę
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz, 24.9 x 34.9 mm, 4.66 g

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 27