Polska, Medal na pamiątkę oswobodzenia Krakowa, 1918

Rozpoczęcie: 08-07-2024 18:00
Zakończenie: 18-07-2024 22:43:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
398910
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal na pamiątkę oswobodzenia Krakowa, 1918, Wiedeń, Aw: Półnagi wojownik z tarczą z orłem, w tle uciekający żołnierze z tarczami z dwugłowymi orłami; Rw: Widok Wawelu, niżej NA PAMIĄTKĘ OSWOBO= / DZENIA KRAKOWA / OD ZABORCÓW / 31. PAŹDZ. 1918, projektował Jan Raszka
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 39.0 mm, 20.13 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża, zamontowane uszko
Literatura: Chomyn 774, Pietras 60, Strzałkowski 423 (R)

Cena aktualna: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 72