Polska, Jan Kiliński, 1916

Rozpoczęcie: 08-07-2024 18:00
Zakończenie: 18-07-2024 22:41:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, Jan Kiliński, 1916

Polska, Jan Kiliński, 1916

Licytuj
398903
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Jan Kiliński, 1916, Warszawa, Aw: Półpostać w prawo, w tle mur, na którym tarcze z Syreną i Orłem, nad murem panorama Warszawy, JAN KILIŃSKI, Rw: Plakieta, na której Kamienicę tę posiadał / w niej mieszkał i umarł / JAN / KILIŃSKI / BOHATER NARODOWY / Pułkownik W. Polskich / Starszy Zgromadzenia / Szewców. / UR. 1760 r. - UM. 1819 r. / 4.IV.1916., PAMIĄTKA WMUROWANIA TABLICY, projektował W. Przedwojewski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.2 mm, 57.02 g
Literatura: Strzałkowski 363 (R)

Cena aktualna: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 46