Kanada, medal pamiątkowy, 1969

Rozpoczęcie: 08-07-2024 18:00
Zakończenie: 18-07-2024 22:30:40

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 18-07-2024 22:30:40
397809
Opis: Kanada, medal pamiątkowy, 1969, Rexdale, Aw: Głowy trzech astronautów na wprost, niżej CHARLES / CONRAD Jr. - RICHARD F. / GORDON - ALAN L. / BEAN, niżej APOLLO 12 / 14-24 NOVEMBER 1969, Rw: Scena prac na księżycu, 19 NOVEMBER 1969 - INTREPID / AND SURVEYOR 3 IN THE SEA OF STORMS
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 40.6 mm, 37.09 g, patyna

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 27