Izrael, medal pamiątkowy, 1974

Rozpoczęcie: 08-07-2024 18:00
Zakończenie: 18-07-2024 22:30:20

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 18-07-2024 22:30:20
397793
Opis: Izrael, medal pamiątkowy, 1974, Jerozolima, Aw: Popiersie Artura Rubinsteina w lewo, u góry sygnatura Picasso, Rw: Herb Izraela, niżej 1st Arthur / Rubinstein / International / Piano Master / Competition / Jerusalem / 1974, Obrzeże: Nabite STERLING 935 - 1326 - STATE OF ISRAEL, projektował Nellie Wolfson i Ya'acov Anidi, awers wg rysunku Pabla Picassa, wykonał Mosche Nov
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 935, 45.1 mm, 46.87 g, drobne uszkodzenia krawędzi

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 29