Polska, denar, po 1320

Rozpoczęcie: 08-07-2024 18:00
Zakończenie: 18-07-2024 20:43:40
Polska, denar, po 1320

Polska, denar, po 1320

Cena wylicytowana: 2 900 zł
Aukcja zakończyła się 18-07-2024 20:43:40
398915
Opis: Polska - Władysław Łokietek (1305–1333), denar, po 1320, Kraków, Aw: Hełm w lewo, z pióropuszem z pięcioma piórami, legenda, Rw: Ukoronowany Orzeł w prawo, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.3 mm, 0.26 g, patyna
Literatura: BRP Łokietek typ 3, Frynas P.11.5 (R), Gum-H. 343, Kop. 317 (R5)

Cena końcowa: 2 900 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 152