Włochy, 6 ducati, 1753

Rozpoczęcie: 08-07-2024 18:00
Zakończenie: 18-07-2024 20:10:40
Włochy, 6 ducati, 1753

Włochy, 6 ducati, 1753

Cena wylicytowana: 3 800 zł
Aukcja zakończyła się 18-07-2024 20:10:40
398854
Opis: Włochy - Królestwo Sycylii i Neapolu - Karol III Hiszpański (1735–1759), 6 ducati, 1753, Neapol, Aw: Głowa władcy w prawo, CAR D G UTR SIC ET HIER REX, Rw: Ukoronowana tarcza herbowa, HISPANIAR INFANS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 8.78 g, delikatne uszkodzenia obrzeża
Literatura: Fr. 843, MIR 331/4

Cena końcowa: 3 800 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 121