wydawnictwa zagraniczne, Huletski Dzmitry – Lithuanian grand ducal coins before 1401, Vilnius 2022,..

Rozpoczęcie: 08-07-2024 18:00
Zakończenie: 18-07-2024 20:03:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
398850
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Huletski Dzmitry – Lithuanian grand ducal coins before 1401, Vilnius 2022, ISBN 9786094172403
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 132 strony formatu A5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog średniowiecznych monet litewskich

Cena aktualna: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 17