wydawnictwa zagraniczne, Huletski Dzmitry – Lithuanian grand ducal coins before 1401, Vilnius 2022,..
Zakończenie: 18-07-2024 20:03:00
398850
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Huletski Dzmitry – Lithuanian grand ducal coins before 1401, Vilnius 2022, ISBN 9786094172403 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 132 strony formatu A5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog średniowiecznych monet litewskich |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 129