wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zyg..

Rozpoczęcie: 08-07-2024 18:00
Zakończenie: 18-07-2024 20:02:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
92447
Opis: wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zygmunt August, bezkrólewie 1573), Warszawa 1994, ISBN 8385057242
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 244 strony formatu B5, oprawa miękka, liczne rysunki w tekście, do każdej pozycji ocena rzadkości i szacunkowa wycena

Cena aktualna: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 17