wydawnictwa polskie, Stronczyński Kazimierz – Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do ro..

Rozpoczęcie: 08-07-2024 18:00
Zakończenie: 18-07-2024 20:02:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
398613
Opis: wydawnictwa polskie, Stronczyński Kazimierz – Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300; Warszawa 1847 ( REPRINT z 1980 roku wydany przez Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: format ok A5, łacznie 340 stron + 20 tablic, piękna twarda oprawa w imitacja półskórka z płótnem i złoconymi napisami na grzbiecie, punktowe uszkodzenie grzbietu

Cena aktualna: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 25