Rozpoczęcie: 08-07-2024 18:00
Zakończenie: 18-07-2024 20:01:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
397327
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty), tom I, Gdańsk 2015, ISBN 9788392745396
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 544 strony formatu B5, oprawa twarda, książka zafoliowana (stan drukarski), bogato ilustrowany katalog złotego mennictwa Wazów

Cena aktualna: 170 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 30